Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Баскетбол

В нашому районі вже стало традицією у березні проводити змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл. Спочатку проходили ігри за зональним принципом, а по чотири найкращих команди визначали призерів у фіналі серед юнаків та дівчат між школами І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

Серед дев’ятикласників фінальні змагання приймала Підгірська ЗОШ. У юнаків третє місце виборола Ластівецька школа, друге – підгірські юнаки і переможцями стали баскетболісти з Крички (вчитель – Г. Двібородчин).

Між дівчатами шкіл І-ІІ ступенів «бронзу» вибороли учениці з Глибівки, «срібло» у Ластівців, а «золото» здобули найсильніші у цьому виді дівчата – Богрівський НВК (вчитель – Р. Красілич).

Бас ... Читати далі »

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 502 | Додав: naz_forever | Дата: 27.03.2015 | Коментарі (0)

В Івано-Франківську відбувся відбірковий етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серії «Challenge».

Змагання відбувалися під відкритим небом, на Вічевому майдані обласного центру. Стрітболісти змагалися на чотирьох баскетбольних майданчиках зі штучним покриттям.

Участь у цих змаганнях, які називають непересічними подіями в українському баскетболі у дитячій категорії взяли також представники з Богородчанщини.

В дитячій категорії змагалося 9 команд, перше місце серед яких посіла команда з Богородчан.

Додвідково:

Після визнання баскетболу 3х3 окремою спортивною дисципліною, входження якої планується в Олімпійську програму, Федерація баскетболу Україну розпочинає офіційні змагання на території України під егідою FIBA «Чемпіонат України з баскетболу 3х3». Особливістю чемпіонату є веденн ... Читати далі »