Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Лютий » 3 » Чемпіонат району по волейболу серед команд першої ліги
22:55
Чемпіонат району по волейболу серед команд першої ліги

В неділю 03 лютого відбувся п’ятий тур чемпіонату району по волейболу серед команд першої ліги. Чергові перемоги здобули лідери змагань-колективи "Сокіл" (Жураки) та "Спарта" (Яблунька).

Наводимо результати зіграних зустрічей:

03.02.2019. Солотвин

10.00 " Спарта"(Яблунька)- Гута 3:1 (25:14;27:25; 22:25; 25:8)

11.30  Яблунька-Іваниківка 3:0 ( 25:17; 25:23;25:22)

13.00  "Грім" (Солотвин)-"Сокіл" (Жураки) 1:3 (25:23; 19:25; 9:25; 21:25)

Витяг із положення про чемпіонат району по волейболу сезону 2018-2019 р

.Змагання проводяться за коловою системою із п’яти партій. Очки нараховуються: виграш з рахунком 3:0; 3:1 – 3 очки. Виграш з рахунком 3:2-2 очки; поразка із рахунком 0:3, 1:3-0 очок, поразка із рахунком 2:3-1 очко. Неявка – мінус 1 очко.

Чемпіон визначається за найбільшою кількістю перемог.

У випадку рівної кількості перемог у двох або більшої кількості команд. Місця визначаються:

а) за більшою кількістю очок;

б) за кращим співвідношенням виграних та програних партій в усіх зустрічах;

в) за кращим співвідношенням м’ячів в усіх зустрічах;

г) за результатами гри між спірними командами

Змагання проводяться в два етапи. На першому етапі команди проводять одноколовий турнір. На другому етапі команди, які посіли 1-4 місця, зіграють між собою в одне коло де буде визначений чемпіон району та призери змагань.

Команди, які зайняли призові місця на першому етапі, отримують додаткові очки на фінальну стадію. 3 місце-1 очко, 2 місце-2 очки, 1 місце-3 очки.

Таким чином у фінальному одноколовому турнірі зустрінуться команди: "Спарта" (Яблунька), "Сокіл" (Жураки), ВК Іваниківка, та ВК Яблунька. Розклад ігор та місце проведення фінального турніру буде повідомлено пізніше.