Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Лютий » 17 » Фінальний етап чемпіонату району по волейболу серед чоловічих команд вищої ліги
22:15
Фінальний етап чемпіонату району по волейболу серед чоловічих команд вищої ліги

В неділю 17 лютого відбулись перші два тури фінального етапу чемпіонату району серед чоловічих команд вищої ліги. Сьогоднішні зустрічі обслуговували судді Івано-Франківської обласної федерації волейболу Ониськів В.Ф. та Басараб І.М. Суддя секретар МикитинЯ.І. Найбільш цікавою для любителів волейболу вийшла зустріч між командами "Гейзер" (Старуня) та Жураки. Вигравши перші дві партії Старунські волейболісти поступились у трьох наступних програвши таким чином зустріч із рахунком 2:3. Наводимо результати усіх зустрічей:

17. Лютий 2019р.

09.30 Підгір'я-Манява  3:0 (25:12; 25:21; 25:15)

11.00  Жураки-"Гейзер" (Старуня)3:2 (14:25; 19:25; 25:23; 25:19; 15:10)

Витяг із положення про чемпіонат району по волейболу сезону 2018-2019 р

.Змагання проводяться за коловою системою із п’яти партій. Очки нараховуються: виграш з рахунком 3:0; 3:1 – 3 очки. Виграш з рахунком 3:2-2 очки; поразка із рахунком 0:3, 1:3-0 очок, поразка із рахунком 2:3-1 очко. Неявка – мінус 1 очко.

Чемпіон визначається за найбільшою кількістю перемог.

У випадку рівної кількості перемог у двох або більшої кількості команд. Місця визначаються:

а) за більшою кількістю очок;

б) за кращим співвідношенням виграних та програних партій в усіх зустрічах;

в) за кращим співвідношенням м’ячів в усіх зустрічах;

г) за результатами гри між спірними командами

Змагання проводяться в два етапи. На першому етапі команди проводять одноколовий турнір. На другому етапі команди, які посіли 1-4 місця, зіграють між собою в одне коло де буде визначений чемпіон району та призери змагань.

Команди, які зайняли призові місця на першому етапі, отримують додаткові очки на фінальну стадію. 3 місце-1 очко, 2 місце-2 очки, 1 місце-3 очки.

Команда, яка посіла останнє місце у вищій лізі наступного сезону гратиме у першій лізі. Її місце займе переможець першої ліги.