Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Плавання

У четвер 20 березня на базі Дзвиняцької амбулаторії відбулися районні змагання з плавання серед школярів. Участь у змаганнях взяли 10 шкіл району, у яких учні регулярно займаються плаванням. Запливи проходили у цікавій та захоплюючій боротьбі до останніх метрів дистанції. В підсумку серед дев’ятикласників призові місця розподілилися наступним чином: дівчата – 3 місце – Христина Задовська (Кричка), 2 місце – Марія Сікора (Кривець), 1 місце – Степанія Луцак (Космач). Серед юнаків бронзовим призером став Богдан Струк з Космача, срібним – Микола Самуляк з Крички і переміг Іван Роспопа з Підгір’я. Хороший результат у басейні показав Антон Шеремета (Богородчанська №2), який на рівних боровся зі старшими учнями.

... Читати далі »

Категорія: Плавання | Переглядів: 557 | Додав: naz_forever | Дата: 24.03.2014 | Коментарі (0)