Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Лютий » 3 » Восьмий тур чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги
22:59
Восьмий тур чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги

В неділю 03 лютого 2019р в спортзалі Богородчанського ПБЛ відбувся восьмий тур чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги. Напруженою та змістовною вийшла зустріч між волейболістами села Маняви та Саджави. Перемогу у п’яти партіях здобули волейболісти Маняви, збільшивши цим самим свої шанси на потрапляння у фінальну четвірку.

Наводимо результати зіграних ігор:

8-й тур 03 лютий

10.00 Богрівка - Жураки 1:3 (17:25; 25:23;18:25; 16:25)

11.30 Підгір'я - Західшина 3:0 (25:13; 25:21; 25:9)

Витяг із положення про чемпіонат району по волейболу сезону 2018-2019 р

.Змагання проводяться за коловою системою із п’яти партій. Очки нараховуються: виграш з рахунком 3:0; 3:1 – 3 очки. Виграш з рахунком 3:2-2 очки; поразка із рахунком 0:3, 1:3-0 очок, поразка із рахунком 2:3-1 очко. Неявка – мінус 1 очко.

Чемпіон визначається за найбільшою кількістю перемог.

У випадку рівної кількості перемог у двох або більшої кількості команд. Місця визначаються:

а) за більшою кількістю очок;

б) за кращим співвідношенням виграних та програних партій в усіх зустрічах;

в) за кращим співвідношенням м’ячів в усіх зустрічах;

г) за результатами гри між спірними командами

Змагання проводяться в два етапи. На першому етапі команди проводять одноколовий турнір. На другому етапі команди, які посіли 1-4 місця, зіграють між собою в одне коло де буде визначений чемпіон району та призери змагань.

Команди, які зайняли призові місця на першому етапі, отримують додаткові очки на фінальну стадію. 3 місце-1 очко, 2 місце-2 очки, 1 місце-3 очки.

Команда, яка посіла останнє місце у вищій лізі. наступного сезону гратиме у першій лізі. Її місце займе переможець першої ліги.

Зустрічі наступного восьмого туру відбудуться в неділю 10 лютого2019 р. Тур відбудеться в спортзалі Богородчанського ПБЛ. Наводимо розклад ігор: