Користувачів: 0

Головна » 2014 » Лютий » 18 » Чемпіонат області з лижних гонок серед учнів ДЮСШ
17:36
Чемпіонат області з лижних гонок серед учнів ДЮСШ

7-9 лютого на базі Саджавської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася чемпіонат області з лижних гонок серед учнів ДЮСШ. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з  6 освітянських спортивних шкіл області та ОДЮСШ «Спартак» з Богрівки, Надвірнянської ДЮСШ «Україна», та спортивної школи «Буковель».

В загальнокомандному заліку чемпіоном стала команда Богородчанської ДЮСШ, на другому місці косівчани, на третьому – Яремчанська  спортивна школа.

В індивідуальних перегонах переможцями стали вихованці Богородчанської ДЮСШ Гавриш Ігор, Пазинюк Іванна, Микуляк Михайло, Рогацький Іван. Другі та треті місця здобули Поліщук Христина, Рогацький Ігор, Правило Валентина, Цьомко Надія, Годованець Вікторія, Поліщук Христина, Гуменяк Володимир.

Категорія: Зимові види | Переглядів: 512 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0