Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Квітень » 22 » Фінал чемпіонату області по волейболу серед команд першої ліги
18:53
Фінал чемпіонату області по волейболу серед команд першої ліги

21 та 22 квітня 2018 року в спорткомплексі м. Тлумача відбувся фінальний етап чемпіонату області по волейболу серед чоловічих команд першої ліги.

Нагадаємо, що цього сезону в турнірі виступало 12 колективів області .Команди  в одноколовому турнірі визначили четвірку найкращих, що у фінальному турнірі визначала чемпіонів та призерів.  Одним із чотирьох учасників фінального етапу був ВК "Підгір'я" (с. Підгір'я). Новацією цього сезону є те, що у фіналі чотирьох команди не отримують додаткових очків за підсумкові місця у регулярному сезоні, тож суперники розпочали все з чистого аркушу.

В суботу першими на майданчик вийшли команди ВК "Кутище" (с. Кутище) Тлумацький р-н та команда "Зелені дракони" (м. Бурштин) . В цьому суперництві перемогли господарі із рахунком 3:1. В наступній зустрічі ВК "Підгір'я" зустрічалось із командою "Нафтохімік" (Калуш). Виграючи в першій партії команда із Підгір'я не зуміла втримати перевагу і поступилась 23:25;Перемігши в другій партії, гравці Підгір'я поступились в  наступних програвши зустріч із рахунком 1:3. В наступній зустрічі команда ВК Підгір'я перемогла  команду із Бурштина із рахунком 3:1. Але поступившись в неділю господарям із рахунком 0:3 , волейболісти Підгір'я здобули третє місце в цьогорічному чемпіонаті області серед команд першої ліги.

0

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та кубками обласної федерації волейболу.

Команда ВК "Підгір’я" (с. Підгір'я) бронзовий призер чемпіонату області по волейболу серед команд першої ліги сезону 2017-2018 років.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 511 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0