Користувачів: 0

Головна » 2014 » Січень » 15 » Ольга Уманців виграє чемпіонат України
16:17
Ольга Уманців виграє чемпіонат України
Згідно календаря Міністерства України молоді та спорту з 8 до 13 січня в Одесі відбувався турнір найсильніших міні-кадетів України, в яких взяли участь найкращі юнаки та дівчата 2002 р.н. і молодші з усієї України (41 юнак та 41 дівчина).
Наш район представляли вихованці Богородчанської ДЮСШ, учні Старунського НВК - Ольга Уманців та Ігор Петришин.
За регламентом, по вісім кращих спортсменів напряму потрапляли до фінальних змагань. Решта, на попередньому етапі боролися за попадання в шістнадцятку. І вже у фінальній частині 24 юнаків та 24 дівчат змагалися за звання кращих міні–кадетів України з настільного тенісу.
Ольга Уманців напряму потрапила до фінальної частини, оскільки посідає 3 місце у всеукраїнському рейтингу, де зазнавши тільки двох поразок, показала найкращий результат і стала чемпіонкою України.
Ігор Петришин, без проблем здолавши попередній етап, у фінальних змаганнях посів 16 місце.
Тож вітаємо наших юних спортсменів, які гідно відстоюють честь нашого району на всеукраїнському рівні!