Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Березень » 18 » П'ятий тур чемпіонату області по волейболу серед команд першої ліги
16:35
П'ятий тур чемпіонату області по волейболу серед команд першої ліги

В суботу 17 березня зіграно зустрічі п’ятого туру чемпіонату області серед команд першої ліги. Волейболісти команди ВК "Підгір'я" (с. Підгір'я) свої чергові зустрічі проводили в смт. Зоболотів( Снятинського району). Крім місцевої команди їхніми суперниками були волейболісти села Рожнів Косівського району. В першій грі із командою Рожнева вигравши стартову партію гравці Підгір'я поступились у наступній, але перемігши в третій та четвертій здобули важливу перемогу над своїм конкурентом в боротьбі за попадання у фінальну четвірку кращих команд. Також здобувши відносно легку перемогу над командою господарів із рахунком 3:0, волейболісти Підгір'я здобули право змагатись у четвірці кращих команд за звання переможця та призерів чемпіонату області серед команд першої ліги.

Калуш-Педуніверситет 3:0

Зустрічі, які повинні були відбутись у Городенці 18 березня перенесено.