Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2018 » Грудень » 30 » П'ятий тур чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги
20:50
П'ятий тур чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги

В неділю 30 грудня 2018р в спортзалі Богородчанського ПБЛ відбувся п'ятий тур чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги.

В першій зустрічі між командами Глибокого та Маняви спостерігалась вперта боротьба на протязі п’яти партій. Вигравши вирішальний сет із рахунком 15:11 перемогли волейболісти із Маняви. Наводимо результати усіх зустрічей:

5-й тур 30 грудня

09.30  Манява - Глибоке 3:2 (25:17; 25:23; 23:25;15:25; 15:11)

11.15. Саджава - "Вулкан" (Старуня) 3:1 (25:15; 25:20;19:25; 25:20)

13.00 Підгір'я - "Гейзер" (Старуня) 3:1 (25:21; 25:18; 23:25; 25:16)

14.30 Жураки - Західшина 3:0 (25:19; 25:23; 25:18)

Витяг із положення про чемпіонат району по волейболу сезону 2018-2019 р

Змагання проводяться за коловою системою із п’яти партій. Очки нараховуються: виграш з рахунком 3:0; 3:1 – 3 очки. Виграш з рахунком 3:2-2 очки; поразка із рахунком 0:3, 1:3-0 очок, поразка із рахунком 2:3-1 очко. Неявка – мінус 1 очко.

Чемпіон визначається за найбільшою кількістю перемог.

У випадку рівної кількості перемог у двох або більшої кількості команд. Місця визначаються:

а) за більшою кількістю очок;

б) за кращим співвідношенням виграних та програних партій в усіх зустрічах;

в) за кращим співвідношенням м’ячів в усіх зустрічах;

г) за результатами гри між спірними командами

Змагання проводяться в два етапи. На першому етапі команди проводять одноколовий турнір. На другому етапі команди, які посіли 1-4 місця, зіграють між собою в одне коло де буде визначений чемпіон району та призери змагань.

Команди, які зайняли призові місця на першому етапі, отримують додаткові очки на фінальну стадію. 3 місце-1 очко, 2 місце-2 очки, 1 місце-3 очки.

Команда, яка посіла останнє місце у вищій лізі. наступного сезону гратиме у першій лізі. Її місце займе переможець першої ліги.

Зустрічі третього туру відбудуться в неділю 23 грудня 2018 року. Наводимо розклад ігор: