Користувачів: 0

Головна » 2015 » Січень » 2 » Школярі грають у волейбол
23:09
Школярі грають у волейбол

В нашому районі вже стало традицією у грудні проводити змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх шкіл. Цей рік не став винятковим, і в чудову передноворічну пору визначилися призери серед юнаків та дівчат між школами І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

Серед дев’ятикласників фінальні змагання приймала Глибівська ЗОШ. У юнаків третє місце виборола Підгірська школа (вчитель – В. Стасюк), друге – Глибівська школа (вчитель – В. Кіф’як) і переможцями стали юні волейболісти з Луквиці (вчитель – В. Данилюк).

Між дівчатами шкіл І-ІІ ступенів у цікавій боротьбі «бронзу» вибороли учениці з Журак (вчитель – М. Сенеджук), «срібло» у Луквиці, а «золото» здобули господарі – Глибівська ЗОШ (вчитель – І. Кіф’як).

Волейбольні змагання серед юнаків старшокласників проходили на базі Богородчанської ЗОШ №2. Фінальний етап був напруженим до останньої гри, коли і визначився переможець. В підсумку третіми стали учні Яблунської ЗОШ (вчитель – М. Смалюх), другими – Манявського НВК (вчитель – Ю. Гундяк), а перше місце вибороли найбільш технічні гравці з Богородчанської ЗОШ №1 (вчитель – В. Долотко). Варто відзначити, що учні першої школи відвідують спортивну секцію з волейболу Богородчанської ДЮСШ (тренер – В. Кіф’як), завдяки чому і здобули перемогу.

Серед дівчат 10-11 класів бронзовими призерами стали учениці з Маняви, срібними – з Росільни (вчитель – М. Хмельовський), переможцями – господарі змагань з Богородчанської ЗОШ №2 (вчителі – Н. Кривко, Р. Багрій).

Спортивний 2014 рік завершився зі своїми успіхами та невдачами, тож надіємося на новий 2015 з новими перемогами та здобутками!