Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Грудень » 2 » Старт чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги.
22:57
Старт чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги.

В неділю 01 грудня 2019 року стартував черговий 22-ий чемпіонат району по волейболу серед команд вищої ліги. Дев'ять команд в одноколовому турнірі визначать четвірку кращих колективів, що в додатковому турнірі розіграє звання чемпіона та призерів. Серед учасників змагань колектив "Сокіл" Жураки – переможець минулорічного чемпіонату серед команд першої ліги та команда ВК Богрівка, що зайняла місце команди "Вулкан" (Старуня), яка відмовилась від участі у турнірі. Серед зустрічей першого туру слід відмітити п'ятисетовий поєдинок між командами Маняви та Глибокого, де перемогу здобули волейболісти із Маняви із рахунком 3:2, також  зустріч недавніх фіналістів розіграшу кубка району між командами Підгір'я та Саджави. Тут  знову перемогли Підгірці із рахунком 3:0. Наводимо результати зіграних зустрічей першого туру:

"Сокіл" (Жураки) - "Гейзер" (Старуня) 3:1 (25:15; 25:22; 23:25; 25:17)

ВК Саджава - ВК Підгір'я 0:3 (17:25; 19:25; 22:25)

ВК Манява - ВК Глибоке 3:2 (24:26; 25:21; 25:23;21:25; 15:13)

"Жураки-Богородчани" -"Західшина" 3:1 (25:16; 24:26; 25:23;25:17)

Другий тур відбудеться в неділю 08 грудня 2019 року.

Наводимо розклад ігор:

08 грудня. Спортзал Богородчанського ЛВУМГ

09.30    ВК Саджава - "Сокіл" (Жураки)

11.00    ВК Підгір'я - ВК Манява

12.30    "Західшина" - ВК Глибоке

14.00     "Жураки-Богородчани" - ВК Богрівка

Команда "Гейзер" Старуня вільна від зустрічей в цьому турі.

Також запрошуємо колективи до участі в турнірі серед команд першої ліги. Про початок змагань у першій лізі буде повідомлено додатково.