Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Травень » 15 » Відбувся традиційний Кубок району по волейболу серед жіночих команд присвячений Дню Матері
21:49

В неділю 14 травня 2017 року в спортзалі Богородчанського професійного ліцею відбувся традиційний Кубок району по волейболу серед жіночих команд присвячений Дню Матері. Змагання проводились при сприянні управління освіти молоді та спорту Богородчанської райдержадміністрації,районної федерації волейболу. Перед початком турніру до учасників та гостей із вітальними словами звернувся Голова районної федерації волейболу Кіф'як Іван Михайлович.  Цього року у змаганнях виявили бажання взяти участь представники семи команд:Глибівки, Журак, Старуні, Богрівки, Старих Богородчан, Луквиці та дебютанти змагань волейболістки із Гути. Спочатку зустрічі відбувались у двох підгрупах:

Луквиця - Глибівка 0:2

У зустрічі за третє місце команда Старуні перемогла суперниць із Богрівки із рахунком 2:0. Найбільш змістовною та цікавою вийшла фінальна зустріч між волейболістками Журак та Глибівки ,вигравши по одній партії суперники виявили переможця у вирішальній третій партії де сильнішими були волейболістки із Глибівки із рахунком 15:9. Таким чином переможцями турніру стала команда Глибівки( тренер В. Кіф'як), друге місце посіли волейболістки із Журак( тренер М. Сенеджук), третьою стала команда Старуні.

По закінченні змагань переможці та призери були нагороджені  кубком та медалями.

Спонсорами нашого турніру були: відпочинковий Комплекс Діброва ( Шкрібляк Світлана), та квітковий магазин Говдяк Світлани.

Переможці турніру-команда Глибівки ( Береговська В. Надрага М, Михайлів В, Парфан А,Фризюк В, Зіняк А, Яцків Р та голова районної федерації волейболу І. М. Кіф'як)

Загальне фото учасників змагань.

Організатори та учасники змагань висловлюють подяку керівництву Богородчанського професійного ліцею за надання спортивного залу для проведення турніру.

Категорія: Волейбол | Переглядів: 574 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0