Користувачів: 0

Головна » 2014 » Листопад » 2 » Завершальний акорд сезону 2014 р.
22:16
Завершальний акорд сезону 2014 р.

Футбольний сезон на Богородчанщині завершився матчами суперкубка району серед юнацьких та дорослих складів.

На футбольне поле у Саджаві спочатку вийшли чемпіон і володар кубка району, юнаки «Карпати» Старі Богородчани та ФК «Дзвиняч». Старобогородчанці одразу пішли в атаку. Гравцям Дзвиняча деякий час вдавалося стримувати натиск суперника, але в середині першого тайму нападник «Карпат» В. Магдій послав м’яч у ворота суперника. Він же після перерви знову добився успіху. Під завісу матчу капітан старобогородчанців І. Ремез забив третій м’яч і саме юнаки цієї команди вдруге поспіль стали володарями суперкубка району.

Після закінчення поєдинку голова районної федерації Р. Балаш вручив кубок і грамоту юнацькій команда «Карпати» Старі Богородчани (президент клубу В. Багрій, тренер М. П’ятко).

Протокол матчу:

«Карпати» Старі Богородчани – ФК «Дзвиняч» 3:0 (В.Магдій, 17, 46, І.Ремез, 60)

Арбітри: В.Тимощук (Підгір’я), М.Кривко (Богородчани), Я.Удуд (Горохолина)

Потім відбувся матч дорослих складів між чемпіоном району – командою «Оскар» з Підгір’я та фіналістом кубка – ФК «Старуня». Це вже була четверта гра зустріч цих колективів у цьогорічному сезоні. У попередніх іграх перемагали футболісти Підгір’я. Глядачі, яких зібралося багато з навколишніх сіл, сподівалися побачити атакувальний футбол, адже у складах обох команд грали найкращі бомбардири цьогорічного чемпіонату району – старунець А. Мельничук (50 голів) і підгірець П. Дмитрів (43 голи).

Від початку зустрічі футболісти «Оскара» повели планомірний наступ на ворота суперника. Старунці всією командою захищалися. Згодом капітан підгірків П. Дмитрів відкрив рахунок у цій захоплюючій дуелі фаворитів футбольного сезону.

У другому таймі перевага підгірської команди стала ще більш відчутною. І півзахисник «Оскара» Р. Стоцький забив два красиві голи у ворота старунців. Ця перемога підгірків ще раз поколола їхню гегемонію у цьогорічному районному чемпіонаті.

На урочистому закритті сезону почесний голова районної федерації футболу Т. Парфан, за підтримки якого відбулися цьогорічні матчі суперкубка, та меценат районного футболу Я. Паранюк нагородили кубком та грамотою команду «Оскар» Підгір’я (президент клубу М. Захарчук, тренер І. Клебан).

Стартові склади команд:

«Оскар» Підгіря: М. Макагон, А. Канюк, Р. Руснак (Р. Колінковський,86), М. Савчук (Н. Бочкур,78), Т. Мельничук, І. Ципердюк (І. Гоголь,74), Р. Стоцький (Н. Ковтун, 80), І. Долотко (Н. Герин,66), Т. Онуфрак, Р. Мотуз (В. Степаненко,86), П. Дмитрів.

ФК «Старуня»: В. Кучера, В. Барчук, О. Грабовський, І. Хома (М. Рудницький,58), М. Вітовський, О. Микуляк, Б. Ольшанецький, А. Мельничук, А. Грицюк, В. Середюк (А. Чередніченко,77), І. Павлюк.

Протокол:

«Оскар» Підгір’я – ФК «Старуня» 3:0 (П.Дмитрів, 23, Р.Стоцький, 52, 58). Вилучення з поля: В. Барчук (Старуня).

Арбітри: М. Дмитрук (Івано-Франківськ), О. Стасинець (Івано-Франківськ), , Л. Маланюк (Івано-Франківськ).

Категорія: Футбол | Переглядів: 651 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0