Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Березень » 27

В нашому районі вже стало традицією у березні проводити змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл. Спочатку проходили ігри за зональним принципом, а по чотири найкращих команди визначали призерів у фіналі серед юнаків та дівчат між школами І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

Серед дев’ятикласників фінальні змагання приймала Підгірська ЗОШ. У юнаків третє місце виборола Ластівецька школа, друге – підгірські юнаки і переможцями стали баскетболісти з Крички (вчитель – Г. Двібородчин).

Між дівчатами шкіл І-ІІ ступенів «бронзу» вибороли учениці з Глибівки, «срібло» у Ластівців, а «золото» здобули найсильніші у цьому виді дівчата – Богрівський НВК (вчитель – Р. Красілич).

Бас ... Читати далі »

Категорія: Баскетбол | Переглядів: 503 | Додав: naz_forever | Дата: 27.03.2015 | Коментарі (0)

В суботу та неділю 21-22 березня відбулись зустрічі дев'ятого туру чемпіонату району по волейболу. В суботу визначився чемпіон. Перемігши команду Підгір'я із рахунком 3:1 чемпіоном стала команда Богородчан. Третє місце зайняла команда із Старих Богородчан. Наводимо результати всіх зустрічей.
Підгір’я-Богородчани 1:3 (26:24; 21:25; 16:25; 22:25)
Саджава-Горохолино 3:0 (25:16; 25:17; 25:13)
Ст. Богородчани-Старуня 3:0 (25:22; 25:23; 25:20)
Глибоке-Солотвин 1:3 (23:25; 25:23; 17:25; 18:25)
Солотвин-Жураки 3:0 (25:18; 28:26; 25:20)
Жураки-Західшина 0:3 (16:25; 15:25; 22:25)

Підсумкова таблиця чемпіонату району сезону 2014-2015 років

Місце    Команда              Ігри    В     П     Р-П     ... Читати далі »

Категорія: Волейбол | Переглядів: 549 | Додав: naz_forever | Дата: 27.03.2015 | Коментарі (0)