Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Архів матеріалів

Минулого тижня  в Івано-Франківську відбувся Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Карпат». Змагання серед дітей та молоді проходили в чотирьох вікових категоріях.

Серед учасників до 12 років переможцем  змагань стала вихованка Богородчанської ДЮСШ, п’ятикласниця Старунського НВК Ольга Уманців. В десятку кращих також потрапили: Мар’яна Григорук – 6 місце (Ластівецький НВК), Назар Гаєвий – 7 місце та Ігор Петришин – 9 місце, обидва учні Старунського НВК.

У віковій категорій до 18 років срібним призером турніру став ще один вихованець спортшколи, студент коледжу фізичного виховання Михайло Мосюк.

Категорія: Теніс | Переглядів: 603 | Додав: naz_forever | Дата: 15.04.2014 | Коментарі (0)

Оголошення !!!

В суботу 12 квітня відбудеться черговий 19-й турнір по волейболу пам'яті видатного борця за незалежність України О. Гірника. До участі в змаганнях запрошуються всі команди, які брали участь в чемпіонаті району по волейболу. А також інші любителі цього виду спорту.

Збір команд о 9 год. 30хв. в спортзалі Богородчанського ЛВУМГ. Запрошуємо всіх любителів волейболу відвідати дані змагання.

Голова районної федерації волейболу: І. М. Кіф'як

Категорія: Волейбол | Переглядів: 443 | Додав: naz_forever | Дата: 09.04.2014 | Коментарі (0)

Кубок памяті Героїв Небесної Сотні

Футбольний сезон на Богородчанщині розпочався шостим традиційним кубком федерації серед юнаків та дорослих. Цьогорічні змагання присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні.

17 дорослих та 16 юнацьких команд вийшли на старт в 4-ох територіальних групах. Ось результати групових поєдинків серед юнаків.

Юнаки 29 березня (субота)

Група А (Саджава)

Старі Богородчани – Глибоке 1:0, Саджава – Гринівка-Нивочин 2:0, Гринівка-Нивочин – Старі Богородчани 0:1, Глибоке – Саджава 2:0, Гринівка-Нивочин – Глибоке 0:1, Саджава – Старі Богородчани 2:2,

Старі Богородчани: 4-2; 7 очок, Глибоке: 3-1; 6 оч ... Читати далі »

Категорія: Футбол | Переглядів: 651 | Додав: naz_forever | Дата: 08.04.2014 | Коментарі (0)

28-29 березня в м. Калуші відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед учнів ДЮСШ. Вихованці Богородчанської спортивної школи Чуловський Назар, учень Богородчанської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Хімчак Василь, учень Жураківської ЗОШ І-ІІ ст.  вибороли 3 місця у своїх вагових категоріях. Готував юнаків до змагань тренер – викладач ДЮСШ Говдяк Юрій Романович.

Віктор Петришин,

директор Богородчанської ДЮСШ

Категорія: Контактні види | Переглядів: 597 | Додав: naz_forever | Дата: 01.04.2014 | Коментарі (0)

27-29 березня в м. Чернівці  3 команди (2 юнацькі та 1 дівчат) відділення настільного тенісу Богородчанської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості міста Чернівці.  Разом з нашими юними тенісистами першість виборювали команди з Львівської, Тернопільської, Волинської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Команда дівчат в складі Ольги Уманців та Мар’яни Григорук стали чемпіонами турніру. Друге місце посіли дівчата з Львівської ДЮСШ №1, третє  - ДЮСШ м. Заліщики.

Юнаки Ігор Петришин та Назар Гаєвий стали срібними призерами турніру, поступившись тільки тенісистам з ДЮСШ м. Заліщики Тернопільської області. Третє місце посіла команда Львівської ДЮСШ №1. Команда в складі Андрія Журавського та Михайла Павлюка посіла 9 місце.

Всього в турнірі взяло участь 19 юнацьких та 9 дівчачих команд.

< ... Читати далі »

14-15 березня в м. Надвірна відбувся чемпіонат області з дзюдо серед учнів ДЮСШ. Вихованці Богородчанської спортивної школи, учні Космацької ЗОШ Ващук Людмила, Степанюк Марія та Яблінчук Василь  вибороли 3 місця у своїх вагових категоріях. Готував дівчат до змагань тренер – викладач ДЮСШ Климбус Ярослав Ярославович.

У четвер 20 березня на базі Дзвиняцької амбулаторії відбулися районні змагання з плавання серед школярів. Участь у змаганнях взяли 10 шкіл району, у яких учні регулярно займаються плаванням. Запливи проходили у цікавій та захоплюючій боротьбі до останніх метрів дистанції. В підсумку серед дев’ятикласників призові місця розподілилися наступним чином: дівчата – 3 місце – Христина Задовська (Кричка), 2 місце – Марія Сікора (Кривець), 1 місце – Степанія Луцак (Космач). Серед юнаків бронзовим призером став Богдан Струк з Космача, срібним – Микола Самуляк з Крички і переміг Іван Роспопа з Підгір’я. Хороший результат у басейні показав Антон Шеремета (Богородчанська №2), який на рівних боровся зі старшими учнями.

... Читати далі »

Категорія: Плавання | Переглядів: 562 | Додав: naz_forever | Дата: 24.03.2014 | Коментарі (0)

Відбувся останній тур чемпіонату району по волейболу серед команд другої ліги.

В спортзалі ЗОШ села Яблунька зафіксовано наступні результати:

Старуня II – Богрівка 1:2 (13:25; 25:21; 10:15)

Горохолино – Манява 2:0 (32:30; 25:15)

Богрівка - Горохолино 0:2 (18:25; 18:25; )

Манява - СтаруняII  2:1 (20:25;25:20; 18:16)

Також відбулась зустріч Іваниківка I - Іваник ... Читати далі »

Протягом чотирьох місяців у с. Підгіря проводився чемпіонат району з міні-футболу у двох лігах, у якому взяли участь 20 команд. Фінальні зустрічі відбулися у суботу 15 березня. У ІІ лізі в матчі за третє місце Космач переміг Скобичівку з рахунком 5-2 і став бронзовим призером. У фіналі Саджава поступилася Підгірю, ставши срібним призером, а Підгіря – переможцем змагань у ІІ лізі.

Категорія: Міні-футбол | Переглядів: 497 | Додав: naz_forever | Дата: 17.03.2014 | Коментарі (0)

Відбувся передостанній тур чемпіонату району по волейболу серед команд другої ліги.