Користувачів: 0

Головна » 2014 » Березень » 24 » Плавають школярі
23:56
Плавають школярі

У четвер 20 березня на базі Дзвиняцької амбулаторії відбулися районні змагання з плавання серед школярів. Участь у змаганнях взяли 10 шкіл району, у яких учні регулярно займаються плаванням. Запливи проходили у цікавій та захоплюючій боротьбі до останніх метрів дистанції. В підсумку серед дев’ятикласників призові місця розподілилися наступним чином: дівчата – 3 місце – Христина Задовська (Кричка), 2 місце – Марія Сікора (Кривець), 1 місце – Степанія Луцак (Космач). Серед юнаків бронзовим призером став Богдан Струк з Космача, срібним – Микола Самуляк з Крички і переміг Іван Роспопа з Підгір’я. Хороший результат у басейні показав Антон Шеремета (Богородчанська №2), який на рівних боровся зі старшими учнями.

У змаганнях між одинадцятикласниками серед дівчат третє місце виборола Тетяна Волочій з Дзвиняча, друге – Любов Колпакова (Богородчанська №1), перше – Надія Семкович з Богородчанської ЗОШ №2. Серед юнаків «бронза» дісталася Боздану Семківу (Дзвиняч), «срібло» - Василю Гавришу (Богородчанська №1) і «золото» здобув Василь Дашковець з Яблунської школи. Переможці та призери нагороджені грамотами відділу сімї, молоді та спорту.

У загальнокомандному заліку серед 9-их класів: 3 місце – Кричка, 2 місце – Підгір’я, 1 місце – Космач; серед 11-их класів: 3 місце – Дзвиняч, 2 місце – Богородчанська ЗОШ №2, 1 місце – Богородчанська ЗОШ №1. Організатори змагань висловлюють щиру подяку Манолію Піцуряку за реальну допомогу в організації плавання серед школярів.