Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Березень » 24

14-15 березня в м. Надвірна відбувся чемпіонат області з дзюдо серед учнів ДЮСШ. Вихованці Богородчанської спортивної школи, учні Космацької ЗОШ Ващук Людмила, Степанюк Марія та Яблінчук Василь  вибороли 3 місця у своїх вагових категоріях. Готував дівчат до змагань тренер – викладач ДЮСШ Климбус Ярослав Ярославович.

Категорія: Контактні види | Переглядів: 454 | Додав: naz_forever | Дата: 24.03.2014 | Коментарі (0)

У четвер 20 березня на базі Дзвиняцької амбулаторії відбулися районні змагання з плавання серед школярів. Участь у змаганнях взяли 10 шкіл району, у яких учні регулярно займаються плаванням. Запливи проходили у цікавій та захоплюючій боротьбі до останніх метрів дистанції. В підсумку серед дев’ятикласників призові місця розподілилися наступним чином: дівчата – 3 місце – Христина Задовська (Кричка), 2 місце – Марія Сікора (Кривець), 1 місце – Степанія Луцак (Космач). Серед юнаків бронзовим призером став Богдан Струк з Космача, срібним – Микола Самуляк з Крички і переміг Іван Роспопа з Підгір’я. Хороший результат у басейні показав Антон Шеремета (Богородчанська №2), який на рівних боровся зі старшими учнями.

... Читати далі »

Категорія: Плавання | Переглядів: 558 | Додав: naz_forever | Дата: 24.03.2014 | Коментарі (0)

Відбувся останній тур чемпіонату району по волейболу серед команд другої ліги.

В спортзалі ЗОШ села Яблунька зафіксовано наступні результати:

Старуня II – Богрівка 1:2 (13:25; 25:21; 10:15)

Горохолино – Манява 2:0 (32:30; 25:15)

Богрівка - Горохолино 0:2 (18:25; 18:25; )

Манява - СтаруняII  2:1 (20:25;25:20; 18:16)

Також відбулась зустріч Іваниківка I - Іваник ... Читати далі »

Категорія: Волейбол | Переглядів: 435 | Додав: naz_forever | Дата: 24.03.2014 | Коментарі (1)