Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Жовтень » 18 » ІІІ тур Чемпіонат України з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат Західного регіону
08:19

4-5 жовтня 2014 р. в Чернівцях відбувся ІІІ тур Чемпіонат України з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат Західного регіону, в якому взяли участь команди Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької та Волинської області

Збірна Івано-Франківської області була представлена вихованцями Богородчанської ДЮСШ.

Наші дівчата, Ольга Уманців, Романа Фафлей та Мар’яна Григорук, здобули перемоги над усіма командами  і стали переможцями змагань.

Юнаки Олександр Борисюк, Михайло Павлюк та Назар Гаєвий, вибороли бронзові медалі, поступившись командам Хмельницької та Чернівецької областей.

10-11 жовтня вихованці Богородчанської ДЮСШ брали участь в чемпіонаті області з настільного тенісу в Рогатині.  За регламентом змагання відбувалися в особистих та парних розрядах.

Чемпіонами області в парних змаганнях серед дівчат стали Ольга Уманців та Романа Фафлей. В змаганнях юнаків  друге місце посіли Олександр Борисюк та Назар Гаєвий.

В особистих змаганнях другі місця вибороли Ольга Уманців та Олександр Борисюк, бронзовими призерами стали Романа Фафлей та Ігор Петришин.

Зараз наші дівчата Ольга Уманців та Романа Фафлей готуються до чемпіонату України серед кадетів, які відбудуться 13 до 19 жовтня в Умані Черкаської області.

Тренерсько-викладацький склад та батьки вихованців вдячні кандидату в депутати до Верховної Ради Івану Івановичу Тодоруку за допомогу у виїзді юних тенісистів на всеукраїнські змагання.

Всі призери обласних змагань були нагороджені грамотами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, а переможці змагань в різних видах - подарунками від кандидата в депутати до Верховної Ради Івана Івановича Тодорука.