Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Жовтень » 18

З 10 по 12 жовтня  в Саджавській ЗОШ відбувалися обласні змагання з перегонів на лижоролерах, загально-фізичної та спеціальної підготовки серед спортивних шкіл. Згідно програми змагань юні лижники виборювали першість у 4 видах: п’ятискоку, кросі, перегонах на лижоролерах вільним та класичним стилями.

В змаганнях з п’ятискоку переможцями та призерками стали вихованці ДЮСШ  Рогацький Ігор, Правило Валентина, Івасишин Соломія.

В кросі на п’єдестал пошани піднімалися Цьомко Надія, Климбус Вікторія,  Годованець Вікторія,  Клим Іван, Микуляк Михайло,  Івасишин Соломія, Князевич Іванна.

В перегонах на лижоролерах вільним стилем призові місця посіли  Годованець Вікторія, Гавриш Ігор, Рогацький Ігор, Микуляк Михайло, Правило Валентина, Пазинюк Іванна, Савичн Ілля, Стефанишин Микола, Івасишин Соломія, Гуменя ... Читати далі »

Категорія: Спортивка-нет | Переглядів: 647 | Додав: naz_forever | Дата: 18.10.2014 | Коментарі (0)

4-5 жовтня 2014 р. в Чернівцях відбувся ІІІ тур Чемпіонат України з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат Західного регіону, в якому взяли участь команди Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Хмельницької та Волинської області

Збірна Івано-Франківської області була представлена вихованцями Богородчанської ДЮСШ.

Наші дівчата, Ольга Уманців, Романа Фафлей та Мар’яна Григорук, здобули перемоги над усіма командами  і стали переможцями змагань.

Юнаки Олександр Борисюк, Михайло Павлюк та Назар Гаєвий, вибороли бронзові медалі, поступившись командам Хмельницької та Чернівецької областей.

10-11 жовтня вихованці Богородчанської ДЮСШ брали участь в чемпіонаті області з настільного тенісу в Рогатині.  За регламентом змагання відбувалися в особистих та парних розрядах. ... Читати далі »

Категорія: Теніс | Переглядів: 426 | Додав: naz_forever | Дата: 18.10.2014 | Коментарі (0)