Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Жовтень » 18 » Успіхи вихованців Богородчанської ДЮСШ - змагання з перегонів на лижоролерах
08:23
Успіхи вихованців Богородчанської ДЮСШ - змагання з перегонів на лижоролерах

З 10 по 12 жовтня  в Саджавській ЗОШ відбувалися обласні змагання з перегонів на лижоролерах, загально-фізичної та спеціальної підготовки серед спортивних шкіл. Згідно програми змагань юні лижники виборювали першість у 4 видах: п’ятискоку, кросі, перегонах на лижоролерах вільним та класичним стилями.

В змаганнях з п’ятискоку переможцями та призерками стали вихованці ДЮСШ  Рогацький Ігор, Правило Валентина, Івасишин Соломія.

В кросі на п’єдестал пошани піднімалися Цьомко Надія, Климбус Вікторія,  Годованець Вікторія,  Клим Іван, Микуляк Михайло,  Івасишин Соломія, Князевич Іванна.

В перегонах на лижоролерах вільним стилем призові місця посіли  Годованець Вікторія, Гавриш Ігор, Рогацький Ігор, Микуляк Михайло, Правило Валентина, Пазинюк Іванна, Савичн Ілля, Стефанишин Микола, Івасишин Соломія, Гуменяк Христина. Рогацький Андрій, Битківський Дмитро, в змаганнях класичним стилем – Годованець Вікторія, Рогацький Ігор, Гавриш Ігор, Микуляк Михайло, Пазинюк Іванна, Правило Валентина, Гуменяк Володимир, Івасишин Соломія, Гуменяк Христина.

Всі призери обласних змагань були нагороджені грамотами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, а переможці змагань в різних видах - подарунками від кандидата в депутати до Верховної Ради Івана Івановича Тодорука.

Іван Оглобяк, заступник директора

Богородчанської ДЮСШ

Категорія: Спортивка-нет | Переглядів: 647 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0