Користувачів: 0

Головна » 2013 » Жовтень » 17 » «Шкіряний м’яч» визначив кращих
22:53
«Шкіряний м’яч» визначив кращих
На Богородчанщині великою популярністю серед дітей та підлітків користуються змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч». Ці футбольні баталії сприяють зміцненню здоров’я школярів, залученню їх до регулярних занять футболом, а також виявляють здібних футболістів, популяризують та розвивають цей вид спорту у молодіжному середовищі.

Недавно шкільні команди району змагалися у чотирьох вікових групах. Спочатку юні футболісти грали в зональних турнірах. Згодом по 8 найсильніших колективів у фіналі на богородчанському стадіоні ім. М. Поворозника виборювали звання чемпіонів.

Переможцем серед 11-річних стала команда Кричківської школи (тренер Г. Двібородчин), на другому місці – Старунської школи, а на третьому – Манявської школи.

Найсильнішими серед школярів 12-ти років стала Дзвиняцька школа (тренер І. Гловлюк), на другій сходинці – юні футболісти Богородчанської школи №1, а на третій – Горохолинської школи.

Переможець серед 13-річних – команда Богородчанської школи №2 (тренер Р. Багрій), другими стали учні з Підгір’я, третіми  - школярі з Глибівки.

У віковій групі 14 років перше місце знову за футболістами Богородчанської ЗОШ №2 (фото 4). На другому місці – старунці, а на третьому – підгірці.

Перед матчами юні футболісти помірялися силами у змаганнях з виконання елементів техніки гри. Жонглювання м’ячем найкраще виконали Ігор Данилюк (Пороги) – 11 років, Андрій Яблінчук (Підгір’я) – 12 років, Ростислав Ватаманюк (Дзвиняч) – 13 років, Олег Гудемнюк (Пороги) – 14 років.

Найсильнішими у виконанні ударів м’яча на дальність стали: Михайло Урсуляк (Глибоке) – U-11, Іван Ласкович (Горохолина) – U-12, Остап Федик (Богородчани) – U-13, Віталій Гавриш (Богородчани) – U-14.

Удари по воротах на точність найвлучніше виконли: Денис Гап’як (Манява) – 11 років, Віталій Монастирецький (Манява) – 12 років, Василь Вільчак (Манява) – 13 років, Дмитро Верасюк (Пороги) – 14 років.

Під час урочистого нагородження голова районної федерації футболу вручив командам-переможцям перехідні кубки, а призерам – грамоти.

Чотири найсильніші команди району наступної весни візьмуть участь в обласних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч».

Категорія: Футбол | Переглядів: 530 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0