Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Жовтень » 17
На Богородчанщині великою популярністю серед дітей та підлітків користуються змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч». Ці футбольні баталії сприяють зміцненню здоров’я школярів, залученню їх до регулярних занять футболом, а також виявляють здібних футболістів, популяризують та розвивають цей вид спорту у молодіжному середовищі.

Недавно шкільні команди району змагалися у чотирьох вікових групах. Спочатку юні футболісти грали в зональних турнірах. Згодом по 8 найсильніших колективів у фіналі на богородчанському стадіоні ім. М. Поворозника виборювали звання чемпіонів.

Переможц ... Читати далі »

Категорія: Футбол | Переглядів: 531 | Додав: naz_forever | Дата: 17.10.2013 | Коментарі (0)

З 11 до 13 жовтня  в Саджавській ЗОШ відбувалися обласні змагання з перегонів на лижоролерах, загально-фізичної та спеціальної підготовки серед спортивних шкіл. Згідно програми змагань юні лижники виборювали першість у 4 видах: пятискоку, кросі, перегонах на лижоролерах вільним та класичним стилями.

... Читати далі »

Категорія: Зимові види | Переглядів: 641 | Додав: naz_forever | Дата: 17.10.2013 | Коментарі (0)