Користувачів: 0

Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Стартує лижний сезон
22:45
Стартує лижний сезон

З 11 до 13 жовтня  в Саджавській ЗОШ відбувалися обласні змагання з перегонів на лижоролерах, загально-фізичної та спеціальної підготовки серед спортивних шкіл. Згідно програми змагань юні лижники виборювали першість у 4 видах: пятискоку, кросі, перегонах на лижоролерах вільним та класичним стилями.

В командному заліку серед спортивних шкіл міністерства освіти і науки України І місце виборола Богородчанська ДЮСШ, друге місце посіли юні лижники з Косова, третє – з Яремчі.

В особистих змаганнях  4 разовою призеркою стала вихованка ДЮСШ Правило Валентина. Тричі на п’єдестал пошани ставали Пазинюк Іванна,  Годованець Вікторія, Клим Іван,  Рогацький Ігор, Рогацький Іван. Дворазовими призерами змагань були  Гуменяк Володимир, Микуляк Михайло, Цьомко Надія, Гавриш Ігор, Бабецька Мар’яна, Лиховидюк Мар’яна.  Маслій Олександр завоював 3 місце в перегонах на лижоролерах класичним стилем.

Категорія: Зимові види | Переглядів: 640 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0