Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Березень » 21 » Завершальний тур фінального етапу чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги
22:29

В неділю 20 березня відбувся завершальний третій тур фінального етапу чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги. Обидві зустрічі мали вирішальний характер. Спочатку зустрічались претенденти на третє місце, а потім визначався чемпіон. Першими на майданчик вийшли волейболісти Західшини та Старуні. Програвши першу партію, команда Західшини перемогла в двох наступних, але вирішальною в боротьбі за третє місце була четверта партія. Здобувши в ній перемогу команда Старуні гарантувала собі призове третє місце. В наступному поєдинку вирішувалось хто буде чемпіоном району. Програвши першу партію із рахунком 18:25, команда Богородчани нав'язала вперту боротьбу суперникам, і переможець кожної партії визначався у її завершенні. Тут більш вдалими були волейболісти Підгір'я, які перемогли 3:1і стали переможцями районних змагань по волейболу, команда Богородчан зайняла друге місце. Наводимо результати зустрічей третього туру:

Старуня-Західшина 2:3 (25:22; 26:28; 14:25; 25:21; 14:16)

Богородчани-Підгір'я 1:3 (18:25; 22:25;25:21; 25:27)