Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Березень » 21

В неділю 20 березня відбувся завершальний третій тур фінального етапу чемпіонату району по волейболу серед команд вищої ліги. Обидві зустрічі мали вирішальний характер. Спочатку зустрічались претенденти на третє місце, а потім визначався чемпіон. Першими на майданчик вийшли волейболісти Західшини та Старуні. Програвши першу партію, команда Західшини перемогла в двох наступних, але вирішальною в боротьбі за третє місце була четверта партія. Здобувши в ній перемогу команда Старуні гарантувала собі призове третє місце. В наступному поєдинку вирішувалось хто буде чемпіоном району. Програвши першу партію із рахунком 18:25, команда Богородчани нав'язала вперту боротьбу суперникам, і переможець кожної партії визначався у її завершенні. Тут більш вдалими були волейболісти Підгір'я, які перемогли 3:1і стали переможцями районних змагань по волейболу, команда Богородчан зайняла друге місце. Наводимо результати зустрічей третього туру:

Старуня-Західшина 2:3 (25:22; 26:28; ... Читати далі »

Категорія: Волейбол | Переглядів: 467 | Додав: naz_forever | Дата: 21.03.2016 | Коментарі (0)