Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Травень » 20

На Богородчанщині відбувся 21 традиційний футбольний турнір пам’яті Івана Семанчука, колишнього відомого горохолинського футболіста, а згодом підполковника Збройних Сил України. Змагання проходили в с. Горохолина, у яких взяли участь 5 команд. На попередньому етапі кубка зустрілися ФК Грабовець і «Сокіл» Гринівка-Нивочин. Ігровий час не виявив переможця. У серії 5-ти післяматчевих пенальті вправнішою виявилася команда «Сокіл», яка стала четвертим півфіналістом.

У першому півфіналі грали «Отрада» Глибівка та «Грім» Монастирчани. Глибівські футболісти триччі забили м’яч у ворота суперника, пропустивши в свої лише раз і вийшли до фіналу. Другий півфінальний матч між горохолинською «Дружбою» та «Соколом» з Гринівки-Нивочина пройшов напружено. Все ... Читати далі »

Категорія: Футбол | Переглядів: 751 | Додав: naz_forever | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

В неділю 18 травня 2014 року в спортзалі Богородчанського будівельного ліцею відбувся кубок району по волейболу серед жіночих команд присвячений
дню Матері. На волейбольних площадках змагались команди сіл Богрівки, Глибівки, Журак, Маняви, Саджави та Старих Богородчан.

Усі зустрічі відзначались впертою та захоплюючою боротьбою. На попередньому етапі команди були розподілені на дві підгрупи.

Результати зустрічей у підгрупах:

Богрівка - Саджава 1:2 (23:25; 25:23; 8:15)
Саджава - Жураки 1:2 (25:19; 24:26; 11:15)
Жураки - Богрівка 2:0 (25:23; 25:18)

Глибівка - Ст. Богородчани 0:2 (19:25;17:25)
Ст. Богородчани - Манява 2:0 (25:10; 25:13)
М ... Читати далі »

Категорія: Волейбол | Переглядів: 463 | Додав: naz_forever | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

17-18 травня в Рогатині відбувся чемпіонат області з настільного тенісу «Прудкий м’яч» серед учнів 2002 року народження і молодших. Юні тенісисти змагалися в особистому та парному розрядах.

В трьох категоріях вихованці Богородчанської ДЮСШ здобули два перших, одне  друге та одне третє місця.

В особистому розряді чемпіонкою області серед дівчат стала Ольга Уманців. В змаганнях юнаків Назар Гаєвий виборов срібні медалі, а Ігор Петришин - бронзові.

В парному розряді наші дівчата Ольга Уманців та Мар’яна Григорук також посіли перше місце.

Віктор Петришин,

директор Богородчан ... Читати далі »

Категорія: Теніс | Переглядів: 440 | Додав: naz_forever | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)